SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Sunduğu kaliteli hizmetler ile temizlik sektörünün lider konuma sahip olan ismi AFM Personel Destek Hizmetleri Temizlik Danışmanlık, bireysel ve kurumsal çözümleri ile her zaman yanınızdadır. Ticari işletmeler için profesyonel çözümler sunan firmamız ayrıca kişisel temizlik ihtiyaçlarınızı içinizin rahat edeceği şekilde karşılamaktadır.

AFM Personel Destek Hizmetleri Temizlik Danışmanlık, günümüz koşullarında kuruluşların her alanda daha az maliyet ve risk kapsayan buna karşılık daha verimli ve kaliteli hizmet arayışına yönlenmiş oldukları bilinciyle faaliyet gösteren bir hizmet şirketidir.

Amacımız çözüm ortağı olarak çalıştığımız tüm projelerimizde müşterilerimize temiz, sağlıklı hijyenik ve rahat bir ortam sağlamaktır. Profosyonel yönetim kadrosu ve personellerimizle belirttiğimiz hizmetler dahilinde sizlerle iş birliği yaparak çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz. İstenilen zamanda ve arzu edilen kalite standartlarında temizlik hizmeti vermektedir.

AFM Personel Destek Hizmetleri Temizlik Danışmanlık

Hedefimiz: Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak sektörde tercih edilen olmaktır.

Temizlik ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını düşünüyorsunuz. Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Çözüm ortağınız olalım. Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede hizmet üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket...

Temizlik hizmetleri

Temizlik ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını düşünüyorsunuz.Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim.

Destek Personeli

Özel Güvenlik Görevlisi çalıştırma yerine aynı görevi yapacak, daha kaliteli ve düşük maliyetli olan Danışma Yönlendirme Personeli çalıştırmaya ne dersiniz?

Haşere ilaçlama

Evinizde gördüğünüz her böcek, haşere, görmediğiniz yüzlercesinin işaretidir. Çünkü böcek ve haşereler karanlığı severler ve çok çekingendirler.

Bizi Benzersiz Kılan Bazı Özellikler

Uzman Teknisyenler

Kirliliğin ve Virüslerin hızla gelişmesi nedeniyle Uzmnalık daha önemli hale geliyor.

Profesyonel Servis

Müşterilerinin beklentilerini anlayarak Profesyonelce karşılayan kalitede hizmet.

Teknik Destek

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize sürekli teknik destek vermekteyiz.

Teknik Beceriler

Profosyonel kadromuzla ve hizmetlerimizle çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz.

Size Özel Çözümler

Size uygun koşulları birlikte belirleyip çözüm üretiyoruz.

Olumlu Yorumlar

Müşteri memnuniyeti sayesine portföyümüz sürekli genişlemektedir.